MŪSU LAIVU STĀSTS

Rīgas Laivas pa pilsētas kanāliem un ūdeņiem slīd jau kopš 2010. gada. Ideja radās ciemojoties pie draugiem Holandē un tur pilsētā, meklējot iespējas sevi izklaidēt, tika atrasta iespēja ar kajakiem izbraukt pa pilsētas ūdens ceļiem. Doma šķita lieliska un radās vēlmē šādu iespēju ieviest Rīgā, jo arī mūsu pilsētā ir daudz aizraujošu, piedzīvojumu vērtu ūdens ceļu – plašā Daugava, dažādi urbāni kanāli, kā arī lielais Ķīšezers.Savas Rīgas Laivas toreiz sākām ar sešām laivām, kuras toreiz atradās uz Peldošās darbnīcas radošajā Andrejsalā. Tolaik turpat bija arī Lūzumpunkts birojs. Ātri vien šīm laivām pievienojās divi lietoti jūras kajaki, atceļojuši no Norvēģijas fjordiem. Radošajai Andrejsalas videi mainoties, Rīgas Laivas pārcēlās uz Andrejsostas Jahtklubu. Te vieta dod iespēju laivot jebkuros laikapstākļos, jo iebraukšanai pilsētas kanālā vējš netraucē. Laivojam no agra pavasara līdz vēlam rudenim un reizēm arī ziemā.

Invetārs laika gaidā ir papildināts ar vairāk laivām un SUP dēļiem. Viss inventārs mums ir tāds, ar kuru pašiem ļoti patīk braukt un Rīgas Laivas ir tā saaugušas ar Lūzumpunkts komandu, ka tā ir neatņemama mūs ikdienas sastāvdaļa. Kad birojā ir darbu kalni, tad galvas izvēdināšanai bieži vien kalpo pusdienlaika brauciens ar laivu vai SUP dēli.

Laivas padara mūs pašus un citus cilvēkus tuvākus savai pilsētai, ļauj to iepazīt no citiem, neredzētiem rakursiem. Un, lai arī cik reizes kāds maršruts ir mērots, tas vienmēr dod iespēju atklāt kaut ko no jauna. Mums prieks, ka Rīgas Laivas pašas padara šo pilsētu krāsaināku un radošāku.


Iepazīsties ar LŪZUMPUNKTS KOMANDU šeit